Pilové kotouče - obchod GSP

www.pilove-kotouce.com


Typy zubů pil které si můžete zvolit

Ozubení typu A

Se využívá v jemné mechanice, hodinářském průmyslu a při výrobě šroubů, ale také při výrobě šperků a bižuterie. Jsou vhodné k prořezávání drážek u křehčích a tvrdších materiálů. Tvar zubu A je vhodný pro tenké pilové listy. Prostor pro odvod třísek je redukován, což napomáhá jejich odvádění.

Ozubení typu AW

Zuby jsou sráženy střídavě do jedné třetiny šířky zubu. Ozubení je opatřeno tzv. lamačem třísek, který zkracuje šířku třísek na 2/3 tlošťky pilového kotouče.

Ozubení typu B

Má v porovnání s ozubením typu A mnohem větší prostor pro odvod třísek, to umožňuje řezání větších průřezů.

Ozubení typu BW

Zuby jsou střídavě sraženy v jedné třetině šířky, díky tomu se šířka třísek redukuje na 2/3 šířky pilového kotouče. Vhodný pro všeobecné řezání materiálu na bázi železa. Ozubení typu C - Předřezávací zub je o 0,2 - 0,3 mm vyšší než zub řezací, díky tomu se třísky dělí na tři části, vždy v 1/3 šířky pilového listu, to umožňuje lepší odvádění třísek. Díky kvalitnějšímu odvádění je využíváno při dělení větších průřezů, kde eliminuje ucpávání prostoru pro odvod třísek.

Ozubeni typu BS

Se využívá hlavně pro řezání trubek, kde se díky lamaču dosahuje čistého řezu. Tvar zubu BS lze použít i pro řezání plných materiálů s vysokou pevností. Díky tomu, že zuby nejsou zkoseny jako u typu BW nebo C, lze využít až dvojnásobný počet zubů k řezání. Umožňuje to zamezení nadměrnému opotřebení na bocích kotouče. Další výhodou je, že možnost dvojnásobného počtu přeostření oproti ozubení tvaru BW nebo C.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Váš košík je zatím prázdný...
Nový obchod GSP s pilovými kotouči a noži

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás internetový obchod s nabídkou nejprodávanějších pilových kotoučů a nožů. Děkujeme za vaši přízeň!

Archiv novinek 
Přehled kontaktů:

Tel.: 573 369 281
Email:
Web: Pilové kotouče (Eshop)
© Pilové kotouče (Eshop)

Navigace:
Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.