Pilové kotouče - obchod GSP

www.pilove-kotouce.com


Pilové kotouče z materiálu Dmo5 a s povrchovou upravou TiN

Povlak TIN (titan-nitrid) je první a základní PVD povlak, používá se od počátku 80. let.Hlavním poznávacím znakem je jeho zlatá barva. Jestliže není jasné v jakých podmínkách se hodlá pilový kotouč nasadit, pak je tento povlak ideální.Povlakem TIN pily dosáhnou velmi vysoké povrchové mikrotvrdosti (od 20 – 25 GPa), která dovoluje použití těchto pilových kotoučů pro dělení materiálů s vysokou mechanickou odolností. Je velmi vhodný pro dělení středně legovaných a tvrdých ocelí. Výhodou TIN povlaku je jeho dobrá elasticita a adheze, to umožňuje zvýšení obvodové rychlosti a rychlosti posuvu až o 50 %, což výrazně zkrátí délku pracovních cyklů. PVD povlaky všeobecně účinně chrání nástroj vůči jeho opotřebení na čele i hřbetu a snižují energetickou náročnost obrábění a zároveň zvyšují spolehlivost s kvalitou obrábění.

Řadit dle:
1 2...  4 >>
Výrobce:
75 položek

Řadit dle:
1 2...  4 >>

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Váš košík je zatím prázdný...
Nový obchod GSP s pilovými kotouči a noži

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás internetový obchod s nabídkou nejprodávanějších pilových kotoučů a nožů. Děkujeme za vaši přízeň!

Archiv novinek 
Přehled kontaktů:

Tel.: 573 369 281
Email:
Web: Pilové kotouče (Eshop)
© Pilové kotouče (Eshop)

Navigace:
Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.